Plastikiniai baseinai

 
Polipropileniniai baseinai ar dar kitaip vadinami plastikiniai baseinai yra gaminami, iš suvirinamų tarpusavyje polimerinių lakštų, prieš kelis dešimtmečius sukurtų ir pagamintų būtent plaukymo baseinų gamybai. Polipropilenas (PP) tai tvirtas, tamprus ekologiškas plastikas, atsparus ultravioletiniams saulės spinduliams bei sezoniniams temperatūrų pokyčiams.

Plastikinių baseinų privalumai: ilgaamžiškumas ir santykinai žema baseino bei jo įrengimo kaina. Jie yra lengvai transportuojami, valomi bei prižiūrimi. Reikalui esant yra remontuojami, demontuojami ir perdirbami.

Standartinis plastikinių lauko baseinų gylis yra 1,5 metro. Formos: stačiakampio užapvalintais kampais, ovalo ar apskritimo. Atsižvelgiant į užsakovo pageidavimus, baseinui skirtą plotą, galime pagaminti ir nestandartinių formų bei gylio plastikinį baseiną.

Plastikiniai baseinai gali būti antžeminiai, t.y. laisvai stovintys (reikalinga papildoma konstrukcija) ir pilnai/pusiau įleidžiami į žemę ar terasą. Pagamintas baseinas įleidžiamas į reikiamo dydžio duobę, statomas ant tvirto lygaus ir išbetonuoto pagrindo, šonai apibetonuojami.

Pagal vandens filtravimo tipą baseinai yra skirstomi į standartinius baseinus su skimeriu (skimerinius) ir persipilančius baseinus. Standartiniuose skimeriniuose baseinuose, vanduo į filtravimo sistemą patenka per nedidelę angą, esančią baseino sienelėje ties vandens lygiu, apie 10 cm žemiau baseino krašto, borto. Jam nereikia papildomo tarpinio vandens rezervuaro, bei papildomos technologinės įrangos. Dėl savo paprastumo ir žemesnės kainos, toks baseinas yra populiaresnis.
Persipilančiame baseine vanduo per groteles kanalu, esančiu aplink visą plastikinio baseino perimetrą, teka į tarpinį vandens rezervuarą, iš kurio cirkuliaciniu siurbliu keliauja į filtrą ir grąžinamas atgal į baseiną. Tokio persipilančio baseino įrengimui naudojama sudėtingesnė montavimo technologija, reikalingas papildomas tarpinis vandens rezervuaras, savitakinis vamzdynas, automatinė vandens papildymo funkcija.

Jeigu lauko baseinas, dėl savo dydžio negali būti transportuojamas, o vidaus baseino neįmanoma įnešti į patalpą, tada toks baseinas gali būti gaminamas užsakovo vietoje.

Baseinai gali būti komplektuojami su stacionarius ar įleidžiamais laipteliais, vandens priešsrove, povandeniniu apšvietimu, UV dezinfekavimo lempomis.
Plastikinio baseino teikiamais malonumais galima džiaugtis ne tik vasarą, bet ir ankstyvą pavasarį ar vėlyvą rudenį. Tereikia papildomai įsirengti vandens šildytuvą, bei stacionarų baseino uždengimą-gaubtą. Na, o žiemos metu, galima išsikirsti eketę ekstremalioms maudynėms.

Taigi, jei Jums netinka standartinių dydžių baseinai ir jūs turite viziją kokį plastikinį lauko baseiną norite turėti savo kieme ar vidaus baseiną patalpoje, mes galime jums padėti - suprojektuosime, pagaminsime ir pristatysime jums jūsų svajonių baseiną.
 
Mūsų gaminamų plastikinių baseinų sandarumui suteikiame 10 metų garantiją.

 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti