Plastikiniai baseinai

 

Plastikinis baseinas – suaugusiųjų ir vaikų džiaugsmo, pramogų bei atsipalaidavimo šaltinis Jūsų namuose.

Dėl nesudėtingo įrengimo proceso ir ilgaamžiškumo plastikiniai baseinai išpopuliarėjo visame pasaulyje ir šiuo metu daugelis šeimų džiaugiasi vandens pramogomis turėdami būtent plastikinius vidaus ar lauko baseinus.
Polipropileniniai baseinai ar dar kitaip vadinami plastikiniai baseinai yra gaminami iš tarpusavyje suvirinamų polimerinių lakštų. Šie lakštai prieš kelis dešimtmečius buvo sukurti ir pagaminti būtent plaukimo baseinų gamybai.
 

Privalumai

Ilgaamžiškumas

Vienas iš svarbiausių plastikinių baseinų privalumų yra ilgaamžiškumas. Polipropilenas (PP) – tai tvirtas, tamprus ekologiškas plastikas, atsparus ultravioletiniams saulės spinduliams bei sezoniniams temperatūrų pokyčiams. Tad Lietuvos klimatas šių baseinų ilgaamžiškumui tikrai nedaro įtakos.

Žema kaina

Dar vienas privalumas, skatinantis vis daugiau šeimų ar sodybų šeimininkų įsigyti šio tipo baseiną, yra santykinai žema baseino bei jo įrengimo kaina. Baseinai yra lengvai transportuojami, jų priežiūra ir valymas yra nesudėtingas bei neužima daug laiko. Reikalui esant plastikiniai baseinai ar jų dalys yra remontuojami, demontuojami ir perdirbami.

Vandens pramogos vasarą ir rudenį

Plastikinio baseino teikiamais malonumais galima džiaugtis ne tik vasarą, bet ir ankstyvą pavasarį ar vėlyvą rudenį. Tereikia papildomai įsirengti vandens šildytuvą, bei stacionarų baseino uždengimą (gaubtą). Žiemos metu galima išsikirsti eketę ekstremalioms maudynėms.

Pritaikomas gamybos procesas

Jeigu plastikinis lauko baseinas dėl savo dydžio negali būti transportuojamas, o vidaus baseino neįmanoma įnešti į patalpą, tada toks baseinas gali būti gaminamas užsakovo vietoje.

Baseinas pagal Jūsų viziją

Taip pat – jei Jums netinka standartinių dydžių baseinai ir Jūs turite savo viziją – mes padėsime ją įgyvendinti. Jeigu esate sugalvoję, kokį plastikinį lauko baseiną norite turėti savo kieme ar vidaus baseiną patalpoje, mes suprojektuosime, pagaminsime ir pristatysime Jūsų svajonių baseiną! Gaminame tiek didelius, tiek mažus plastikinius baseinus.
 

Baseinų tipai

Pagal vandens filtravimo tipą polipropileninio baseinai yra skirstomi į:

standartinius baseinus su skimeriu (skimerinius) 

standartiniuose skimeriniuose baseinuose vanduo į filtravimo sistemą patenka per nedidelę angą, esančią baseino sienelėje ties vandens lygiu, apie 10 cm žemiau baseino krašto, borto. Jam nereikia papildomo tarpinio vandens rezervuaro bei papildomos technologinės įrangos. Dėl savo paprastumo ir žemesnės kainos toks baseinas yra populiaresnis;

persipilančius baseinus

šiuose baseinuose vanduo per groteles kanalu, esančiu aplink visą plastikinio baseino perimetrą, teka į tarpinį vandens rezervuarą, iš kurio cirkuliaciniu siurbliu keliauja į filtrą ir yra grąžinamas atgal į baseiną. Tokio persipilančio baseino įrengimui naudojama sudėtingesnė montavimo technologija, reikalingas papildomas tarpinis vandens rezervuaras, savitakinis vamzdynas, automatinė vandens papildymo funkcija.
 

Baseinų priedai

Savo klientams visada pristatome galimus plastikinių baseinų priedus. Baseinai gali būti komplektuojami su stacionarius ar įleidžiamais laipteliais, vandens priešsrove, povandeniniu apšvietimu ar UV dezinfekavimo lempomis.
 

Techniniai duomenys

Standartinis plastikinių lauko baseinų gylis yra 1,5 metro. Formos gali būti trijų tipų: stačiakampio užapvalintais kampais, ovalo ar apskritimo. Atsižvelgiant į užsakovo pageidavimus, baseinui skirtą plotą galime pagaminti ir nestandartinių formų bei gylio plastikinį baseiną.
Plastikiniai baseinai gali būti antžeminiai, t. y. laisvai stovintys (reikalinga papildoma konstrukcija) ir pilnai/pusiau įleidžiami į žemę ar terasą. Polipropileninio baseino montavimas nėra sudėtingas: pagamintas baseinas įleidžiamas į reikiamo dydžio duobę, statomas ant tvirto lygaus ir išbetonuoto pagrindo, o šonai apibetonuojami.
 

Baseino nauda

Visiems gerai žinoma, kad baseinas teikia labai daug džiaugsmo ne tik vaikams, bet ir suaugusiems žmonėms. Baseino privalumų galima išvardinti daug:
-plaukimas, mankšta vandenyje neapkrauna sąnarių, o skatina dirbti visus raumenis, tad pasiplaukiojimas baseine leis palaikyti gerą savijautą ir tonizuos kūną;
-buvimas vandenyje taip pat atpalaiduoja, mažina stresą, gerina miegą;
-na, ir nepamirškime, kaip smagu leisti laiką baseine su šeima ir draugais – turbūt nerastume vaiko ar suaugusiojo, kuriam nepatiktų vandens pramogos.
 

Garantija

Plastiko gaminius gaminame labai atsakingai ir kruopščiai, kad mūsų klientai galėtų džiaugtis savo įgyvendintomis idėjomis ir svajonėmis. Todėl mūsų gaminamų plastikinių baseinų sandarumui suteikiame 10 metų garantiją.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti