Kiti gaminiai

 
Projektuojame ir gaminame įvairius nestandartinius gaminius, detales iš plastiko, polipropileno ir polietileno, Gaminiai yra atsparūs šalčiui ir karščiui, nesunkūs, lengvai transportuojami, plaunami ir valomi.
 
Plastikinės apdovanojimų pakylos naudojamos patalpose, kur didelė drėgmė ar tiesioginis sąlytis su vandeniu, taip pat ir lauko sąlygomis bet kokiu oru . Paviršius neslidus (apelsino žievė). Spalvos – mėlyna, balta. Pakylos iš vieno ar kelių segmentų.
 
Dušo kabinų padėklai pavieniai ar sujungti keli, kurie gali būti su įmontuotais nubėgimo sifonais (laikinos paskirties patalpoms).
 
Dangčiai iš polipropileno naudojami lauko kubilams ar nedideliems baseinams, šuliniams. Didesnio dydžio dangčiams vidinėje pusėje priviriname standumo briaunas, apsaugant dangtį nuo deformacijos žiemos metu nuo sniego. Geriamo vandens šuliniams, nebenaudojamiems, siūlome sandarų, vienos dalies plastikinį dangtį, tebenaudojamiems šuliniams - su išpjauta anga kibirui ir papildomu mažesniu dangčiu ant pagrindinio dangčio.
 
Įvairūs padėklai naudojami maisto, žemės ūkio, žuvininkystės pramonėje.
 
Fontanai, fontanų talpos.
 
Laiptai, laipteliai į lauko ar vidaus baseiną, į kubilą bei naudojimui drėgnose patalpose (drėgname rūsyje) ir lauke.
 
Šviesduobės naudojamos pagerinti rūsio patalpų natūralų apšvietimą bei apsaugai nuo lietaus ar gruntinio vandens.
 
Tvirtos užtvaros, tvorelės nuo įvairiausių sąnašų ar šiukšlių, pavasarinių potvyniu metu.
 
Lentynėlė – baras gėrimams ar šiaip smulkiems lengviems daiktams pasidėti, pakabinant  ant kubilo ar baseino krašto.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti