Plastikinės talpos

Projektuojame ir gaminame įvairius nestandartinius gaminius iš polipropileno. Tai įvairios paskirties, dydžio bei formos plastikinės talpos bei talpyklos.

Talpos iš polipropileno puikiai tinka techniniams skysčiams, medžiagoms; dyzelinui, biokurui, nuotekoms, skystoms ir birioms trąšoms, pašarams, granulėms, druskai laikyti, sandeliuoti ar transportuoti. Plastikinės talpos biriems produktams gali būti gaminamos su kūginiu dugnu.

Polipropileno talpų privalumai:

- Higieniškai nekenksmingos; 
- Atsparios korozijai; 
- Ilgaamžiškos; 
- Nedidelio svorio;
- Lengvai perdirbamos;
- Atsparios ultravioletiniams saulės spinduliams.

ŽUVŲ AUGINIMO BASEINAI – gaminame ir montuojame plastikinius baseinus skirtus žuvų auginimui uždaroje recirkuliacinėje sistemoje. Plastikinius žuvų baseinus galime pagaminti pagal užsakovo pageidaujamą dydį bei formą. Jeigu didelę talpą nėra galimybės įnešti į Jūsų patalpas, ją pagaminsime tiesiog vietoje. Papildomai gali būti montuojami biologiniai ir mechainiai filtrai, deguonies tiekimo sistemos ir kiti įrenginiai. 

PRIEŠGAISRINIAI REZERVUARAI - gaminame horizontalius ir vertikalius cilindro formos plastikinius priešgaisrinius rezervuarus, kurie gali būti įrengiami tiek po žeme, tiek ant žemės. Plastikiniai rezervuarai gali būti montuojami ne tik lauke, bet ir vidaus patalpose. Jeigu nėra galimybės pagamintą rezervuarą įnešti į Jūsų patalpas, jį pagaminsime tiesiog vietoje. Priešgaisrinius rezervuarus galime pagaminti pagal individualius išmatavimus. 

LIETAUS VANDENS SURINKIMO TALPOS – gaminame įvairių dydžių ir tūrio plastikines talpas lietaus vandens surinkimui. Surinkus lietaus vandenį nuo namo stogo, galite nemokamai laistyti veją, sodą ar daržą ir ne tik. Lietaus vandenį galite naudoti tualetų bakeliams, kriauklei, skalbyklei ar kitiems tikslams. 

PLASTIKINIAI PANTONAI naudojami įrengiant: lieptus, prieplaukas, pagalbinius tiltelius taip pat aikšteles pobūviams ar netgi pirtelei. 
Pontonus gaminame iš segmentų, kurių matmenys 3,0x1,5 m, 2,0x3,0 m, 3,0x3,0 m ar kt. Vieną segmentą sudaro 2÷3 hermetiški cilindrai Ø-470 mm, l-3000 mm, kurie tarpusavyje suvirinti sienelėmis.
Pontonai gaminami iš mėlynos spalvos polipropileno atsparaus UV.
Vieno plastikinio pontono keliamoji galia yra ~700 kg, pačio pontono svoris apie 80÷120 kg. Iš segmentų galima projektuoti norimą pontoninį lieptą. Ant tokio pontono galima montuoti medinę ar kitokią dangą. Esant poreikiui pontonus galima gaminti įvairių dydžių. Žiemą juos rekomenduojame iškelti.
Plastikiniai pontonai nereikalauja sudėtingos priežiūros ir aptarnavimo. Pontonai nebijo drėgmės, temperatūrų svyravimo, šalčio, atsparūs jūros vandeniui ir ultravioletinei saulės spinduliams, nedidelio svorio, gali būti naudojami įvairaus gylio ir reljefo vandens telkiniuose. Pontonai gali būti inkaruojami grandinėmis, poliais, inkarais. 

Plastikines talpas gaminame iš aukšto tankio, kokybiško polipropileno.   Antžemines talpas  galime pagaminti pagal Užsakovo pageidaujamus matmenis. Ypatingai agresyvioms ir aplinkai pavojingoms medžiagoms gaminame dvisienes plastikines talpas. Tai užtikrina aplinkos apsaugą nuo avarinio kenksmingų skysčių išsiliejimo.

Mes ne tik projektuojame bei gaminame naujus gaminius.

Mes remontuojame viską, kas pagaminta iš polipropileno.

Undefined
Talpa vandeniui transporto priemonėje, Priešgaisrinės talpos, Plastikinė talpa, Plastikinė talpa žuvies mailiui, , Plastikinė šiūkšlių dėžė, , , Priešgaisrinis vandens rezervuaras, Priešgaisrinis vandens rezervuaras, Talpos žuvų auginimui, Kompensacinė vandens talpa, Plastikinė talpa žuvies mailiui, Plastikinė talpa, Plastikinė talpa, Vandens rezervuaras, Plastikinė talpa, Plastikinė talpa, Plastikinė talpa, Pirties kubiliuko plastikinis įdeklas, Pastikinė talpa, Plastikinės talpos žuvininkystės ūkiui, Plastikinė girdykla, Plastikinė talpa, , , Suremontota pašarų talpa, , Talpa žuvims, Talpa žuvims, , Vandens rezervuaras, Dujų įrangos uždengimas, Dujų įrangos uždengimas, Plastikinės talpos žuvų auginimui, Plastikinė statinė su dangčiu, Plastikinė dėžė žuvininkystės ūkiui, plastikinis baseinas žuvų auginimui, Plastikinė talpa vandeniui į gaisrinės transportą, Talpa žuvų auginimui