Plastikiniai baseinai

Ne paslaptis, kad kiekvieno svajonė yra turėti didelį baseiną savo namo ar sodybos kieme į kurį įšokus malonu atsivėsinti karštą vasaros dieną. Mūsų gaminami polipropileniniai (plastikiniai) baseinai gaminami ypač kruopščiai ir kokybiškai, kuriuos gamina 20 metų patirtį turintys darbuotojai. Kiekvienas klientas individualus, todėl galime suprojektuoti baseiną pagal kiekvieno norus ir pageidavimus.

Polipropileniniai (plastikiniai) baseinai yra gaminami iš polimerinių lakštų, prieš kelis dešimtmečius pradėtų gamintų  būtent plaukymo baseinų gamybai. Polipropilenas yra tvirtas, tamprus ir ekologiškas plastikas, atsparus ultravioletiniams saulės spinduliams bei temperatūrų pokyčiams, ypač būdingiems mūsų krašto klimatui. Baseinai pagaminti iš plastiko yra ilgaamžiai, lengvai transportuojami, greitai įrengiami, remontuojami ar demontuojami. Šie baseinai nėra brangūs, palyginus su kitais baseinais. 

Šiuo metu populiariausi yra stačiakampiai užapvalintais kampais, ovalo ar apvalios formos plastikiniai baseinai. Tačiau atsižvelgiant į užsakovo pageidavimus, baseinui skirtą plotą, galima pagaminti ir nestandartinių formų bei gylio plastikinius baseinus. 

Plastikiniai lauko baseinai gali būti  antžeminiai (laisvai stovintys) ar pilnai įkasami į žemę. Lietuvoje dažniausiai užsakomi 15-65 m3 lauko ir 10-30 m3 vidaus talpos baseinai. Standartinis plastikinių lauko baseinų gylis yra 1,5 m. 

Jeigu lauko  baseinas, dėl savo dydžio negali būti transportuojamas, o vidaus baseino neįmanoma įnešti į patalpą, tada tokius plastikinius baseinus, galima gaminti vietoje.

Plastikiniai lauko bei plastikiniai vidaus baseinai gali būti įprasti standartiniai ir persipilantys.

  • Plastikiniame persipilančiame baseine, persipilantis vanduo per groteles patenka į specialų kanalą, esantį aplink visą plastikinį baseiną. Toliau vanduo praeina per filtravimo sistema ir grąžinamas atgal į plastikinį baseiną.  Tokiu būdu, persifiltruoja didelis kiekis vandens.  Tačiau plastikinio baseino persipilimo sistema yra sudėtingesnė, ko pasekoje, toks plastikinis persipilantis baseinas yra brangesnis nei standartinis įprastas baseinas.
  • Plastikiniuose baseinuose su skimeriu,  taip vadinamuose skimeriniuose baseinuose, vanduo į filtravimo sistemą patenka ne visu perimetru kanalu, o tik per nedidelę angą, esančią ties vandens lygiu. Todėl per filtrą praeina daug mažesnis vandens kiekis, nei persipilančiame plastikiniame baseine. Tačiau toks plastikinis baseinas su skimeriu, dėl savo paprastumo ir žemesnės kainos, yra populiaresnis.

Plastikiniai lauko ar plastikiniai vidaus baseinai gali turėti:

  • stacionarius ar įleidžiamus laiptelius,
  • vandens priešsrovę,
  • povandeninį apšvietimą,
  • UV dezinfekavimo lempas,
  • oro ir masažines sistemas.

Lauko baseinas plastikinis, gali būti naudojamas ne tik vasarą. Tokio plastikinio baseino teikiamais malonumais galima džiaugtis ir ankstyvą pavasarį ir vėlyvą rudenį. Tereikia papildomai įsirengti vandens šildytyvą, bei stacionarų baseino uždengimą-gaubtą. Na, o žiemos metu,  palikus vandens žemiau skimerio, galima išsikirsti eketę ekstremalioms maudynėms ar įrengti mini čiuožyklą vaikams.

Undefined
Plastikinis baseinas., Plastikinis baseinas., Polipropileno baseinas su kampiniais laiptais., Plastikinis baseinas su uždengimu., Plastikinis baseinas., Plastikinis baseinas., Plastikinis baseinas., Plastikinis baseinas., Plastikinis baseinas., Plastikinis baseinas, Norvegija., Plastikinis aštuoneto formos baseinas., Plastikinis persipilantis baseinas su laiptais., Vidaus plastikinis baseinas., Plastikinis baseinas., Plastikinis (polipropileno) baseinas., Plastikinis (polipropileno) baseinas, Norvegija., Plastikinis (polipropileno) baseinas su uždengimu., Plastikinis (polipropileno) baseinas., Plastikinis (polipropileno) baseinas., Plastikinis (polipropileno) baseinas., Plastikinis(polipropileno) baseinas su uždengimu., Plastikinis (polipropileno) baseinas su uždengimu., Plastikinis (polipropileno) baseinas su uždengimu., Plastikinis baseinas terasoje., Plastikinis baseinas., Plastikinis baseinas 10 m., Plastikinis baseinas., Plastikinis lauko baseinas su uždanga., Plastikinis lauko baseinas su terasa., Plastikinis lauko baseinas., Plastikinis lauko baseinas., Plastikinis lauko baseinas., Plastikinis lauko baseinas., Plastikinis lauko baseinas., Plastikinis lauko baseinas., Plastikinis baseino uždengimas.